• Slide
  • Slide
    Mustafa Kemal Atatürk
    Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.
  • Slide
  • Slide

HYG HUKUK BÜROSU iyi bir akademik eğitime sahip çalışanlarıyla, yoğun ve zorlu bir çalışma temposunda, günü yakalamayı hedefleyen yaklaşımı ile her alanda çağdaş ve çözümcül sonuçlara ulaşmayı hedefleyerek profesyonel çalışmalarını araştırmacı kimliği ile yürütmektedir.

Amacı sadece müvekkillerine en iyi hukuksal hizmeti vermek olan Büromuz, çalışmalarını hukukun çizdiği sınırlar içerisinde, mesleğin çizdiği etik kurallara bağlı olarak, yoğun bir çalışma temposu içerisinde gerçekleştirmektedir.

2012 yılında Mehmet Ali Özel tarafından kurulan HYG Hukuk Bürosu, profesyonel kadrosu, müvekkil hizmetlerinde mükemmeliyetçi duruşu ve çeşitli hukuk disiplinlerine ilişkin gelişmiş deneyimi ile yüksek nitelikli hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Alttaki sekmeler olabilir orada misyonumuz ve vizyonumuz sekmeleri olabilir.

MİSYONUMUZ

 

Gelişen ve değişen şartlara uyum sağlayarak, sürekli geliştirmeyi hedeflediğimiz kaliteli hukuki hizmetlerimiz ile Müvekkil ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit ederek müvekkillerimizin hukuki sorunlarının önlenerek, hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması için çalışmak ve müvekkil memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ 

 

Değişim ve gelişim anlayışı içinde kurumsal başarı ve tecrübe ile meselelere bütüncül bakış sağlayarak, müvekkil odaklı  saygın ve önde gelen hukuk firmaları arasında yer almaktır.

Referanslar